Anime Girls forum

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Nastavnici

Ići dole 
AutorPoruka
♥Aurora♥
Moderator
Moderator

Broj poruka : 185
Datum upisa : 09.01.2011
Godina : 19

PočaljiNaslov: Nastavnici   Pon Jan 10, 2011 3:19 am

Ovde komentarišemo naše nastavnike
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Admin-Maki
Admin
Admin

Broj poruka : 181
Datum upisa : 09.01.2011
Godina : 20

PočaljiNaslov: Re: Nastavnici   Pon Jan 10, 2011 3:53 am

Naš razredni predaje istoriju(xP),geografiju,građansko, zovemo ga Kika XDD, i on je ok... Stalno se dere na času...

Srpski je predavala Radmila Belanović, zvali smo je Belanka, ali ona je sada u penziji, upravo u drugom polugodištu treba da dođe neka Jelena...Neam pojma...

Matematiku predaje Nikola Landupe, on je Hrvat, i on me strašno nervira! Teško daje 5ice...

Nemački predaje Ivana... Ona je pre bila KOŠMAR ali sada je SAN super, jedna od najj nastavnika...

Engleski predaje Dragan... On je ok...To je to...

Fiziku predaje neka Milica...Ona samo hoće da nauči jednu njenu imenakinju Milicu..Kontrlni joj ceo uradila i nije ni čudo što je dobila 5...Ali i ja sam Razz

Biologiju oredaje...Neznam kako se zove...Odvratna je! Ali sledeće godine će da ode!(tooo) i će da dođe moja najj nastavnica Jelena, ona je predavala prošle godine, pa je otišla jer je trudna....

Fizičko predaje Bilja, ona je dobra, kada imam bitne probe baleta ona me uvek pusti da idem...

Likovno predaje Miloslav...Ok tip XDD....Stalno spava na času i mi radimo šta hoćemo!

Muzičko predaje ja msm da se zove Uroš...On je jako strog....Ali ja idem na hor kod njega, i imam 5...

Tehničko obrazovanje predaje Budimir Bogičević, zovemo ga Buda, ona je najbolji! Jedan od najjj nastavnika!

Msm da je to to....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://angf.serbianforum.info

Nastavnici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anime Girls forum :: Ludi Kutak :: Škola-
Skoči na: